Skočit na obsah skočit na hlavní navigaci skočit na navigaci sekce

Jankovice

Úvod > Sport > Tenisový klub

Tenisový klub

Sportovní areál

Kurt

Tenisový kurt

Tenisový klub

Tenisový kurt stojí v hezkém klidném prostředí u lesa. Byl otevřen v r. 1985 a ve stejném roce začala i existence klubu neregistrovaných hráčů.

GPS: 49.3537200N, 17.6241353E

Kurt a klubovna Kurt od lesa

Tenisový areál v Jankovicích

Do areálu patří také klubovna se šatnou a sociálním zařízením. Klub každý rok pořádá turnaj ve dvouhrách i ve čtyřhrách.

Podrobné informace včetně celé historie klubu najdete na adrese http://tenis.jankovice.net.

LidéSprávce areálu

Petr Sedlařík
Jankovice
tel. 608 376 088

Lajny Fatra

Oprava hřiště

Obec Jankovice získala dotaci od Zlínského kraje ve výši 500 000 Kč na realizaci tohoto projektu Oprava venkovního hřiště v obci Jankovice.

Předmětem projektu byla oprava povrchu hřiště, která zahrnovala výměnu podloží, odvodnění plochy, pokládku nové antuky a pořízení mantinelového systému. Celkové náklady činily 1 136 481 Kč.

Zlínský kraj

Opravu dotuje Zlínský kraj

V srpnu 2009 začala rozsáhlá rekonstrukce víceúčelového hřiště. Za finanční podpory Zlínského kraje a obecního úřadu probíhá kompletní výměna povrchu hřiště a příprava na instalaci přenosných hokejových mantinelů.

Válec Pokládka antuky

Nový povrch hřiště

V září 2009 bylo na víceúčelovém hřišti odstraněno zahliněné podloží a vybudován nový drenážní systém. Následovalo osazení obrubníků hrany hřiště a kotevních patek pro hokejové mantinely a základových patek pro sloupky tenisové nebo volejbalové sítě. V říjnu byly navezeny podkladní vrstvy kameniva a škváry. V závěru byl položen antukový povrch a instalovány mantinely.

Na kurtu máme tenisové lajny z Fatry.

Další fotografie z opravy hřiště.

DokumentyDokumenty

Provozní a hrací řád
PDF dokument, 290 kB
Provozní a hrací řád sportovního areálu. Informace o hrací době, úpravě kurtu, členství v tenisovém klubu a o pronájmu. Ceník a kontakty.